Produkty

Počítačové pokladní systémy, dotykové pokladny

Nabízíme pokladní systémy skládající se z počítače a programového vybavení pro obchod i restaurace.

Příklad POS  terminálu Technické vybavení může být součástí dodávky nebo může být systém realizován i na počítačích zákazníka.

Pro obchod dodáváme softwarový systém MSkasa se skladovou evidencí MSklad, pro restaurace dodáváme systém MSkasaR, se skladovou evidencí MSinvent. Nedílnou součástí dodávky (i ceny) softwaru je instalace a školení.

Systém MSkasa je připraven pro komunikaci s finanční správou - EET. K dispozici je i samostatný modul MSeet, který umožňuje odesílat do EET účtenky. Vhodný může být jako "doplněk" k původní pokladně tam, kde se neodesílá velké množství účtenek.

Pro mobilní a občasné užití (např. pro řemeslníky) nabízíme aplikaci pro mobilní telefon s Androidem, která (jen) odesílá účtenky EET, a potvrzení tiskne na tiskárně nebo odesílá mailem.

Program MSkasa dělá z "počítače pokladnu"

MSkasa je programový modul, který z libovolného počítače udělá pokladnu. K počítači je třeba připojit tiskárnu, případně peněžní zásuvku nebo snímač čárového kódu. Hlavní výhodou programu MSkasa je, že počítač může být v podstatě libovolný: starší, pomalejší, bez dotykové obrazovky, i když dotyková obrazovka také není na závadu :-)   Program v jedné z verzí je velmi vhodný jako náhrada jednodušších pokladen, které registrovaly tržby v korunách. Program dělá totéž, ale umožňuje i odesílání účtenek dle zákona o EET. Bližší údaje a stažení (i demoverze) viz Download.

Restaurační verze MSkasa je vhodná do restaurací, bufetů apod. Neboli tam, kde zákazník průběžně objednává a platí až nakonec. Také tam, kde je vhodné tisknout objednávky pro kuchyň, resp. přímo v kuchyni. Lze spojit více pokladen do sítě a provádět registraci na více pokladnách. Stejně tak lze objednávat pomocí aplikace na mobilním telefonu.

Vhodnou kombinací může být sestava vytvořená z obyčejného staršího počítače dodaného uživatelem a doplňující sestavou MSkasa+tiskárna+zásuvka, přičemž doplňující sestava může podle konkrétní situace být na úrovni okolo 15000,- Kč. 

Program MSinvent pro evidenci surovin na skladě v restauraci

Jedná se o programový modul s intuitivním ovládáním, který umí programovat nové položky do pokladny, vytvářet receptury a jejich rozpis na suroviny. Eviduje příjem surovin, umí stahovat data z pokladny a provést jejich rozpad na suroviny a odepsání ze skladu. To samozřejmě slouží k provedení inventury. Program provádí různé kontroly tak, aby v co největší míře zabránil chybám. Program umožňuje tisk různých sestav. Bližší údaje a stažení (i demoverze) viz Download.

Program MSklad pro evidenci zboží v obchodě

Jedná se o programový modul s jednoduchým ovládáním, který umí programovat nové položky do pokladny. Eviduje příjem zboží, umí stahovat data z pokladny a odepsat je ze skladu. Výsledkem je kontrola inventurou. Program umožňuje tisk různých sestav. Bližší údaje a stažení (i demoverze) viz Download.

SHARP

Provádíme servis, programování a údržbu starších pokladen Sharp
(například ER-3115, ER-3120, ER-A170, ER-A250, ER-A410, ER-A440S, ER-A450S, ER-A650S, UP-600, UP-700....).

Poskytujeme komunikační SW pro následující modely pokladen: XE-A202/212, XE-A207/217, XE-A301, ER-A410/420, ER-A440/450S, ER-A490, ER-A570/610, ER-A650S, ER-A750, UP-600/700, ER-A227E, ER-A457E/EF, XE-A203/213, XE-A207/217, XE-A307, UP-800, ER-A280.        (pod pojmem "komunikační SW" se skrývá program, který přenáší data z pokladny do počítače a obráceně. Bývá využíván jinými programy pro přenos dat. Může být chápán i jako ovladač pro pokladnu, i když v pravém slova smyslu to ovladač není.)
Tyto komunikační programy jsou spustitelné pod OS Windows.

K pokladnám ER-A227E, ER-A457E/EF, UP-600/700, UP-800, XE-A203/213, XE-A207/217, ER-A280  jsou zde ke stažení komunikační programy pro stahování a nahrávání dat do pokladny.

Aplikace Ecr3 (Mseet) pro odesílání EET účtenek z mobilu 

Jedná se o programový modul = apku, která nenahrazuje pokladnu, ale slouží k odesílání účtenek EET tak, aby bylo vyhověno požadavkům zákona o EET. Aktuálně je to neaktuální :-)

Uživatel zadá částku, případně DPH k odeslání, požádá zákazníka o souhlas s odesláním účtenky prostřednictvím e-mailu, zadá e-mailovou adresu, a odešle. To je legální postup jak odesílat účtenky EET bez tiskárny. Ovšem program tisk umožňuje, a to na tiskárnách připojených prostřednictvím bluetooth nebo sítě - kabel či WiFi. V krajním případě lze účtenku odeslat a nechat zákazníka si ji vyfotit. 

viz Mobilní.

Kontaktujte nás pro bližší informace.